Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej? Szybka odpowiedź

Zastanawiasz się, gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej? Na pewno nie w banku… Na szczęście są prywatni inwestorzy, którzy udzielą Ci pożyczki bez zdolności kredytowej! Poznaj zasady rządzące rynkiem pożyczek pozabankowych!

Co to jest zdolność kredytowa?

Zdolność kredytowa to maksymalna kwota jaką może pożyczyć Ci bank obliczona na podstawie dochodów, które możesz udowodnić i które bank akceptuje. Bankowe zasady uznawania pewnych dochodów, a innych nie, są często niezrozumiałe i niesprawiedliwe. Wystarczy, że pracujesz zbyt krótko w jakimś miejscu lub masz pecha pracować w branży nieuznawanej przez bank. O wtedy? Masz problem!  Tymczasem często jest tak, że nasz rzeczywisty dochód jest dużo większy niż uznawany przez bank.

Zastanawiasz się, gdzie dostaniesz kredyt bez zdolności kredytowej?

Szczęśliwie, inwestorzy udzielający pożyczek prywatnych patrzą szerzej na sytuację klienta i jego możliwości. Hipotetico w swoich analizach bierze pod uwagę rzeczy których nie biorą banki.

  • Zastanawiamy się na Twoją przyszłą zdolnością kredytową;
  • Bierzemy pod uwagę możliwość sprzedaży nieruchomości;
  • Akceptujemy poręczenia innych ludzi;
  • Pożyczamy pieniądze na podstawie biznesplanu i planowanych dochodów!
  • Udzielamy pożyczek nawet jeśli masz egzekucję komorniczą!

Daj sobie szansę ustabilizowania swoje sytuacji finansowej dzięki pożyczce pod zastaw nieruchomości. Zastawienie nieruchomości zlikwiduje Twój problem braku zdolności kredytowej.

Wejdź do TAJNEJ Grupy Na Facebooku po TAJNE Oferty Pożyczek Prywatnych

Hipotetico – prywatni inwestorzy z całej polski

Często zadawane pytania

Nie mam umowy o pracę, jak mogę się ubiegać o pożyczkę?

Ubiegając się o pożyczkę bez umowy o pracę musisz wykazać inne źródła spłaty pożyczki lub dodatkowe zabezpieczenia. Na stronie hipotetico.pl/wniosek opisz swoją sytuację. Napisz jakie masz dochody i z jakich źródeł. To wystarczy, żeby nasi analitycy policzyli jaką pożyczkę możemy Ci przyznać i ustalić gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej.

Jak duże mogą być pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej?

Brak zdolności kredytowej nie musi być przeszkodą w otrzymaniu dużej pożyczki. Nie musi taką przeszkodą być także Twój status osoby zadłużonej. Nawet osoby zadłużone mogą otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej w wysokości 80% wartości nieruchomości, którą dadzą pod zastaw.

Gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej?

Jeśli nie masz zdolności kredytowej to pieniądze najlepiej pożyczyć od prywatnego inwestora. Prywatni inwestorzy i fundusze działają inaczej niż banki. Nie liczymy zdolności kredytowej tak samo jak banki. W funduszach mogą liczyć się dochody nieakceptowane przez banki i zabezpieczenia nieakceptowane przez banki.

Zadzwoń 22 350 74 71, żeby dostać pożyczkę!

Hipotetico – Trudne pożyczki
gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej infografika

Dodaj komentarz