Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej – jak dostać?

Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej to nic trudnego. Możesz dostać pożyczkę pod zastaw nieruchomości nie posiadając zdolności kredytowej od prywatnego inwestora albo od funduszu specjalizującego się w pożyczkach dla zadłużonych! Z tego poradnika dowiesz się jak zdobyć upragniony kredyt pod zastaw mieszkania!

Jesteś w trudnej sytuacji, prawda? Chciałbyś uzyskać kredyt pod zastaw mieszkania, ale blokuje Cię brak zdolności kredytowej. Cóż, wielu innych ludzi jest w podobnej sytuacji. Nie jesteś osamotniony w swoich staraniach. Właśnie dlatego powstały fundusze hipoteczne i pośrednicy mający kontakt do setek prywatnych inwestorów w Polsce. Mając mieszkanie, ale nie mając zdolności kredytowej, musisz udać się właśnie do nich. W banku i tak nic nie wskórasz nie mając zdolności.

Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej – proces

Po pierwsze, musisz się zastanowić kto jest właścicielem mieszkania, które chcesz zastawić! Nie zawsze to jest takie oczywiste. Czasami możesz być współwłaścicielem mieszkania razem z mężem lub żoną, albo z dziećmi. Prywatny inwestor udzieli pożyczki tylko jeśli zgodę na zastawienie mieszkania wyrażą wszyscy współwłaściciele.

Kredyt pod hipotekę dla zadłużonych

Zadzwoń 22 350 74 71, żeby dostać pożyczkę!

Hipotetico – Trudne pożyczki

Drugim bardzo ważnym warunkiem otrzymania kredytu pod hipotekę dla zadłużonych jest istnienie księgi wieczystej mieszkania lub nieruchomości. Nie każda nieruchomość ma księgę wieczystą. Może się okazać, że księga wieczysta nie została założona, lub że istnieją przeszkody do założenia księgi wieczystej. Jeśli można założyć księgę, ale wcześniej o tym nie pomyślałeś to nic straconego. Nadrobimy to przy okazji udzielania pożyczki. Jeśli jednak istnieją przeszkody do założenia księgi wieczystej to niestety – nie dostaniesz kredytu pod hipotekę.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej

Wiesz już kto jest właścicielem nieruchomości z założoną księgą wieczystą? Teraz czeka Cię najważniejszy krok. Musisz wypełnić wniosek pożyczkowy na naszej stronie. Dzięki podaniu kilku podstawowych danych o Tobie, takich jak: imię i nazwisko, adres, numer księgi wieczystej, nasz dział analiz będzie mógł przygotować dla Ciebie propozycję pożyczki pod zastaw nieruchomości!

Wystarczy, że ją zaakceptujesz, i będziemy mogli umawiać się do notariusza!

Jakich formalności wymaga kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej?

Udzielenie Ci gwarantowanej pożyczki dla zadłużonych pod zastaw mieszkania wymaga jednej wizyty u notariusza. Ty i prywatny inwestor podpiszecie umowę pożyczki, a także wpiszecie inwestora do czwartego działu księgi wieczystej. To wszystko! Dwa podpisy i już możesz cieszyć się swoją pożyczką pod zastaw mieszkania.

Czy możliwa jest pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat?

Tak, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pożyczka pod zastaw nieruchomości została udzielona na 10 lat. Pożyczka pod zastaw nieruchomości może trwać od 3 miesięcy do nawet 30 lat.

Czy pożyczki pod zastaw nieruchomości są bezpieczne?

Tak, pożyczka pod zastaw nieruchomości to najbezpieczniejsza forma pożyczania pieniędzy.

Czy można wziąć kredyt pod zastaw mieszkania?

Tak, można wziąć kredyt pod zastaw mieszkania. Wystarczy być właścicielem mieszkania (lub właściciel musi wyrazić zgodę na zastaw), żeby otrzymać pieniądze od prywatnego inwestora. Cały proces udzielenia pożyczki polega na podpisaniu umowy pożyczki i na wpisaniu inwestora do czwartego działu księgi wieczystej (hipoteki).

Czy można wziąć kredyt pod zastaw działki?

Tak, można wziąć kredyt pod zastaw działki. Wystarczy, że jesteś właścicielem działki, która może być zabezpieczeniem Twojej pożyczki. Wtedy wystarczy znaleźć prywatnego inwestora, który wpisze się do czwartego działu księgi wieczystej działki, a z Tobą podpisze umowę pożyczki.

Wejdź do TAJNEJ Grupy Na Facebooku po TAJNE Oferty Pożyczek Prywatnych

Hipotetico – prywatni inwestorzy z całej polski

Dodaj komentarz