Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych. Jak działa?

Myślisz, że gwarantowana pożyczka dla zadłużonych jest niemożliwa? Jesteś w ogromnym błędzie! Powiem Ci jak zdobyć pilną pożyczkę, której uzyskanie nie jest uzależnione od weryfikacji w BIK, KRD i w innych bazach. Pożyczkę masz gwarantowaną jak w banku o ile spełnisz jeden warunek!

Chcesz poznać ten jeden warunek udzielenia gwarantowanej pożyczki dla zadłużonych? Najpierw musisz postawić się w sytuacji pożyczkodawcy. Gdybyś Ty chciał pożyczyć pieniądze komuś już mającemu inne długi, to zgodziłbyś się na taką transakcję bez żadnych warunków? Dałbyś komuś gwarancję przyznania trudnej pożyczki? Wątpię…

Musisz zrozumieć na co patrzy osoba, która ma Ci pożyczyć pieniądze. Chyba domyślisz się, że osoba, która udziela prywatnej pożyczki chce otrzymać swoje pieniądze z powrotem. Jeżeli jesteś już osobą zadłużoną, to zwrot pożyczki z Twojej pracy lub działalności gospodarczej staje pod dużym znakiem zapytania. Pewnie domyślasz się, co może przekonać inwestora do uwierzenia, że spłacisz pożyczkę?

Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych mających zabezpieczenie

Tak, warunkiem udzielenia Ci gwarantowanej pożyczki jest przedstawienie inwestorowi wiarygodnego zabezpieczenia. Jeśli zabezpieczenie Twojego kredytu dla zadłużonych zostanie zaakceptowane, to wypłata twojej pożyczki będzie GWARANTOWANA!

Pomyśl o tym z punktu widzenia pożyczkodawcy. Osoba, która udzieliła Ci pożyczki, może spać spokojnie, jeśli dasz mieszkanie w zabezpieczenie!

Odwiedź TAJNĄ Grupę Na Facebooku!

UWAGA: Weryfikacja zgłoszeń

Zabezpieczenie pożyczki hipoteką

Wpis w czwartym dziale księgi wieczystej to zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie pożyczki prywatnej! Rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych daje pożyczającemu funduszowi niepodważalne zabezpieczenie, a sama natura rynku nieruchomości gwarantuje, ze wartość nieruchomości nagle nie spadnie! Każda pożyczka pozabankowa bez BIK będzie wymagała od Ciebie dania czegoś w zastaw. Co może stanowić dobre zabezpieczenie pożyczki prywatnej:

  • Mieszkanie;
  • Dom;
  • Działka inwestycyjna;
  • Działka rolna;
  • Gospodarstwo;
  • Rozpoczęta inwestycja deweloperska;
  • Samochód;
  • Weksel;
  • Poręcznie.

Jak widzisz, czasami bierze się pożyczki pod zabezpieczenie samochodu, weksla lub poręczone przez kogoś bliskiego.

Chcę wziąć gwarantowaną pożyczkę dla zadłużonych!

Dobrze się składa! Złóż wniosek przez naszą stronę już teraz lub zadzwoń: 22 250 74 71. Udzielamy trudnych kredytów w każdej sytuacji. Zadzwoń, a nie pożałujesz!

HIPOTETICO

Często zadawane pytania o pożyczki

Jak zabezpieczyć pożyczkę prywatną?

Najlepszym sposobem zabezpieczenia pożyczki prywatnej jest ustanowienie hipoteki umownej na rzecz pożyczkodawcy. Robi się to u notariusza na podstawie umowy pożyczki pomiędzy Tobą, a prywatnym inwestorem takim jak nasza firma. Hipotetico tworzy wszystkie wzory dokumentów za Ciebie! Dzwoń umówić szczegóły już teraz: 22 250 74 71

Jak dostać pożyczkę?

Dostaniesz pożyczkę, jeśli udowodnisz pożyczkodawcy, że jesteś w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Jeśli masz regularne dochody to jednocześnie masz zdolność kredytową. Jednak co zrobić, jeśli jesteś osobą zadłużoną? Wtedy musisz przedstawić odpowiednie zabezpieczenie pożyczki w postaci hipoteki na Twojej nieruchomości.

Ile pożyczki można dostać?

Możesz otrzymać nawet 80% wartości Twojej nieruchomości. Przykładowo, jeśli Twój dom jest warty pół miliona złotych, to możesz dostać nawet 400 000 zł pożyczki.

Jak dostać kredyt bez historii kredytowej?

Otrzymanie kredytu bez historii kredytowej wcale nie jest takie trudne. Twoje bieżące dochody wcale nie są jedynym źródłem, z którego bierze się Twoja zdolność kredytowa. Drugim ważnym czynnikiem jest zabezpieczenie kredytu. Będąc osobą bez historii kredytowej zawsze możesz uwiarygodnić się dając pod zastaw swoją nieruchomość: dom, mieszkanie lub działkę. Zadzwoń do nas, a policzymy Twoją zdolność kredytową: 22 250 74 71.

Jak dostać kredyt bez pracy?

Obecnie stałe dochody z umowy o prace nie są konieczne, żeby otrzymać pieniądze. Kredyt dla osoby bezrobotnej jest możliwy do uzyskania pod warunkiem przedstawienia odpowiedniego zabezpieczenia. Prywatni inwestorzy, którzy udzielają pożyczek dla bezrobotnych wymagają najczęściej zabezpieczenia hipotecznego na nieruchomości.

Dodaj komentarz