jak zabezpieczyć nieruchomość przed egzekucją komorniczą

Jak zabezpieczyć nieruchomość przed egzekucją komorniczą?

Musisz wiedzieć jak zabezpieczyć nieruchomość przed egzekucją komorniczą, żeby uratować mieszkanie przed komornikiem. Jeżeli dopuścisz do licytacji swojej nieruchomości to od komornika otrzymasz o wiele mniej pieniędzy niż mógłbyś dostać od osoby prywatnej.

Pierwszy krok do zabezpieczenia nieruchomości przed egzekucją komorniczą to skontaktowanie się z funduszem lub prywatnym inwestorem. To właśnie takie podmioty na rynku nieruchomości specjalizują się w pomocy osobom zadłużonym. Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, żeby zacząć proces bezpiecznej, szybkiej i zyskownej dla Ciebie odsprzedaży mieszkania. Możesz też zdecydować się na pożyczkę dla osób zadłużonych online.

Jak zabezpieczyć nieruchomość przed egzekucją?

Następnie będziesz musiał przekazać zainteresowanym kupcom informacje o Twoich aktualnych zadłużeniach. Razem z inwestorem zastanowisz się komu i ile zalegasz. To pozwoli skontaktować się z wierzycielami bezpośrednio i szybko uregulować Twoje długi jeszcze przed egzekucją komorniczą.

Jakie dokumenty pomogą zabezpieczyć mieszkanie przed komornikiem?

Będziesz musiał przygotować:

  • Raport BIK;
  • Zaświadczenia o wysokości zadłużenia ze wszystkich źródeł w jakich zalegasz.

Co wydarzy się po skompletowaniu dokumentów?

Kiedy kupiec lub inwestor zainteresowany uratowaniem Twojej nieruchomości przed komornikiem dostanie pełen obraz Twojej sytuacji, będzie mógł opracować plan spłaty Twojego zadłużenia jeszcze przed licytacją komorniczą. Część ceny potrzebna na spłatę zadłużeń zostanie zapłacona wierzycielom w ramach zadatku lub zaliczki przy podpisaniu umowy przedwstępnej sprzedaży mieszkania zagrożonego egzekucją komorniczą. Po uregulowaniu wszystkich Twoich długów dostaniesz zaświadczenie od komornika o wstrzymaniu egzekucji Twojej nieruchomości. To właśnie jest kluczowy moment w ratowaniu Twojego mieszkania przed komornikiem!

Kiedy będziesz już mieć w dłoni swoje wymarzone pismo o wstrzymaniu egzekucji będzie można przejść do podpisania umowy przyrzeczonej sprzedaży mieszkania. To właśnie wtedy otrzymasz swoją część pieniędzy, która będzie stanowić różnicę między wartością mieszkania a długami, które trzeba było spłacić. Od prywatnego inwestora dostaniesz o wiele więcej pieniędzy niż od komornika, który doliczy sobie szereg opłat za egzekucję nieruchomości.

Dzięki takiemu podejściu cały proces ratowania mieszkania przed komornikiem kończysz w wyjątkowo komfortowej dla siebie sytuacji:

  • Nie masz już długów:
  • Nie masz komornika na karku:
  • Masz gotówkę na koncie:
  • Mieszkasz nadal w tym samym mieszkaniu:

Dzięki temu możesz na spokojnie skupić się na pracy i budowaniu zdolności kredytowej, po to, żeby kupić mieszkanie za zwykły bankowy kredyt hipoteczny. Dzięki temu z całej historii z długami i komornikiem wyjdziesz wyłącznie z lekką do udźwignięcia i niską ratą kredytu hipotecznego.

Nie czekaj na cud i pozwól sobie zabezpieczyć nieruchomość przed egzekucją komorniczą z naszą pomocą. Zadzwoń już teraz!

Zadzwoń 22 350 74 71, żeby dostać pożyczkę!

Hipotetico – Trudne pożyczki
jak zabezpieczyć mieszkanie przed egzekucją komorniczą

Często zadawane pytania o to jak zabezpieczyć nieruchomość przed egzekucją:

Jak zabezpieczyć mieszkanie przed komornikiem?

Zabezpieczenie mieszkania przed komornikiem jest bajecznie proste, jeśli wejdziesz we współpracę z doświadczonym inwestorem. Cały proces polega na sprzedaży mieszkania przed licytacją komorniczą. W pierwszym etapie (umowy przedwstępnej) inwestor spłaca wszystkie Twoje długi i wnioskuje o odstąpienie od egzekucji. Kiedy to nastąpi, nadchodzi drugi etap transakcji, w którym dostajesz pieniądze na konto. Przelew do Ciebie będzie większy niż w przypadku sprzedaży mieszkania przez komornika. Nie musisz wyprowadzać się z mieszkania.

Jak uratować mieszkanie przed komornikiem?

Musisz odpowiednio wcześnie sprzedać swoje mieszkanie inwestorowi, który pozwoli Ci potem w nim mieszkać, a następnie da Ci możliwość jego odkupienia. Właśnie w ten sposób możesz uratować mieszkanie przed komornikiem.

Jak zabezpieczyć nieruchomość przed komornikiem?

Żeby zabezpieczyć nieruchomość przed komornikiem musisz ją sprzedać inwestorowi na odpowiednio wczesnym etapie egzekucji komorniczej. Od inwestora dostaniesz więcej pieniędzy niż dostałbyś od komornika, a na dodatek będziesz mógł nadal mieszkać w tym mieszkaniu.

Wejdź do TAJNEJ Grupy Na Facebooku po TAJNE Oferty Pożyczek Prywatnych

Hipotetico – prywatni inwestorzy z całej polski

Dodaj komentarz