Pożyczka pozabankowa bez BIK – czy dostanę pieniądze?

Kiedy myślisz pożyczka to oczyma wyobraźni widzisz bank i Biuro Informacji Kredytowej. Jednak te dwie instytucje, które z pewnością już nie raz odmówiły Ci pożyczki, to nie jedyna droga do pieniędzy. Może się okazać, że pożyczka pozabankowa bez BIK to odpowiedni produkt finansowy dla Ciebie! Zastanawiasz się czy dostaniesz pieniądze? Dostaniesz! Musisz tylko zrozumieć kilka spraw, które ułatwią proces starania się o pożyczkę pozabankową.

Co to jest BIK?

BIK to jest Biuro Informacji Kredytowej, które zbiera informacje o wszystkich klientach banków. Jesteś kimś takim? Więc w takiej bazie z pewnością znajdziesz informacje o swojej historii kontaktów z bankami, a przede wszystkim o swojej historii spłacanych zobowiązań.

Co widzi bank w raporcie BIK?

Bank widzi w raporcie BIK to samo co Ty. Tak, możesz sobie samodzielnie ściągnąć raport BIK i przekonać się osobiście. W raporcie BIK bank widzi informacje o wszystkich Twoich zobowiązaniach, wysokościach rat i o terminach w jakich je regulujesz. Opóźniasz się powyżej 7 dni? Masz żółtą kartkę, a powyżej trzydziestu dni zaczynają się prawdziwe problemy!

Obrazek przedstawia co to jest pożyczka pozabankowa bez BIK
Co to jest BIK?

No dobrze, ale dlaczego tak dużo miejsca poświęciliśmy BIKowi w artykule o tym jak wziąć pożyczkę pozabankową bez BIKu? Właśnie dlatego, że informacje zawarte w raporcie są kluczowe dla Ciebie nawet jeśli o pożyczkę starasz się w instytucji pozabankowej.

Kto udzieli pożyczki pozabankowej bez BIK?

Prywatni inwestorzy lub spółki udzielające pożyczek pozabankowych to nie są przecież organizacje charytatywne, które dają pieniądze każdemu bez żadnej weryfikacji. Chcąc zwiększyć swoje szanse na to, że pożyczka pozabankowa bez BIK trafi w Twoje ręce musisz zrozumieć jedną, ale za to bardzo ważną zasadę. Prywatni pożyczkodawcy też analizują zdolność kredytową! Robią to tylko w inny, łatwiejszy do przejścia dla Ciebie i bardzie korzystny dla Ciebie sposób! Zobacz jak wygląda proces udzielenia pożyczki dla zadłużonych bez zdolności online!

Pożyczka pozabankowa bez BIK może być dobrym produktem finansowym
Pożyczka pozabankowa bez BIK może być dobry produktem finansowym dla Ciebie!

Możesz nie mieć zdolności kredytowej w banku, ale możesz mieć zdolność kredytową w oczach prywatnego inwestora! To ogromny plus w kontekście Twojej sytuacji finansowej. Czy to oznacza, że możesz zupełnie zapomnieć o swoim BIKu? Nie, w żadnym przypadku! Jeśli pożyczka pozabankowa ma zasilić Twój budżet domowy, pamiętaj o podstawowych zasadach. Spłacaj swoje zobowiązania przynajmniej w części! Staraj się nie przekraczać 30 dni w swoich zobowiązaniach! W procesie starania się o pożyczkę pozabankową nie wstydź się swojego raportu BIK.

Weź pożyczkę bez BIK już teraz! Dzwoń +48 22 350 74 71

HIPOTETICO

Prywatny pożyczkodawca i tak poprosi o Twój raport BIK! Być może pomyślisz, że to przekreśla Twoje szanse na otrzymanie pożyczki? Skądże znowu! Pełna wiedza o Twoich zobowiązaniach finansowych pozwoli funduszowi uszyć ofertę na miarę Twoim możliwości i potrzeb. Wiedza z raportu BIK pozwoli tak dobrać parametry pożyczki pozabankowej, żeby w ramach jednej pożyczki skonsolidować wszystkie inne długi, zmniejszyć Twoje raty miesięczne a w efekcie przywrócić Cię na rynek bankowy jako wypłacalnego i wiarygodnego klienta dla banków!

Czy pożyczka pozabankowa bez BIK trafi w moje ręce?

Oczywiście, że tak! Zła historia w BIKu to nie przeszkoda dla prywatnych pożyczkodawców, którzy niejedno już widzieli. Być może cały proces wzięcia pożyczki pozabankowej będzie nieco bardziej skomplikowany, ale nie niemożliwy.

Jeśli masz złą historię w BIKu, musisz przygotować się na to, żeby pokazać prywatnemu pożyczkodawcy dodatkowe dokumenty jako dowód Twoich prawdziwych możliwości finansowych. Jakie to są dokumenty? Każdy inwestor udzielający prywatnych pożyczek pozabankowych bez BIK ma swoje własne wymagania.

Właśnie dlatego powinieneś wejść do TAJNEJ grupy na Facebooku zrzeszającej większość prywatnych inwestorów w Polsce.

Poznasz wszystkie wymagania u Źródła

FAQ

Gdzie dostanę kredyt jak jestem w biku?

Kredyt bez BIKu dostaniesz od prywatnych inwestorów lub funduszy specjalizujących się w pożyczkach pozabankowych. Jedną z takich firm jest Hipotetico. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 22 350 74 71

Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej?

Kredyt bez zdolności kredytowej dostaniesz od funduszu, którego specjalizacją są pożyczki pozabankowe. Możesz też dostać pożyczkę od osoby fizycznej lub prywatnego inwestora. Skontaktuj się z funduszami inwestorami za naszym pośrednictwem: +48 22 250 74 71.

Jak wyczyścić BIK?

Możesz wyczyścić BIK po spłaceniu wszystkich zobowiązań. Nie możesz wziąć kredytu w banku na spłatę wszystkich swoich długów, ale możesz zrobić to w instytucji pozabankowej, która udziela pożyczek bez BIK. Jednym z takich funduszy jest Hipotetico. Pomożemy skonsolidować Twoje długi, a następnie doradzimy jak wyczyścić BIK.

Jak wziąść kredyt na dom?

Możesz wziąść kredyt na dom jeśli spełniasz dwa podstawowe warunki. Po pierwsze, musisz być właścicielem nieruchomości. Po drugie, Twoja nieruchomość musi mieć założoną księgę wieczystą. Jeśli spełniasz obydwa warunki to możesz obciążyć hipotekę swojego domu, co pozwoli Ci wziąć kredyt na dom, który już stoi.

Dodaj komentarz