Smutna Pani liczy pieniądze przed komputerem, bo nie dostała pożyczki dla zadłużonych bez gwaranta

Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta

Zastanawiasz się, czy dostaniesz pożyczkę bez gwaranta? Przeczytaj ten artykuł, żeby dowiedzieć się jakie inne warunki musisz spełnić, żeby pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta trafiła w twoje ręce.

Tradycyjny rynek bankowy wyrzuca poza nawias osoby zadłużone i takie, które nie mogą pochwalić się poręczeniem gwaranta. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej na rynku pożyczek pozabankowych. To właśnie w funduszach udzielających prywatnych pożyczek możesz szukać pieniędzy, które trafią do ciebie bez gwaranta. Fundusze inwestycyjne działające na rynku pozabankowym często nie sprawdzają BIKU, nie sprawdzają KRD i nie sprawdzają Twojej zdolności kredytowej.

 Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta – czy to możliwe?

Czy to nie jest zbyt piękne, żeby było możliwe? Już wielokrotnie odbiłeś się od drzwi banku. Właściwie nie masz możliwości uzyskania szybkiej pożyczki w wielu instytucjach finansowych. Trafiasz do kolejnego funduszu w poszukiwaniu szybkiej pożyczki dla zadłużonych bez poręczenia gwaranta. Musi tutaj tkwić I jakiś haczyk, prawda? Pewnie musisz przedstawić jakiś inny sposób uwierzytelnienia siebie jako kredytobiorcy.

Co muszę przedstawić, żeby odnieść sukces?

Zgadza się. Nie ma darmowych obiadów. Jeżeli chcesz uzyskać pożyczkę bez gwaranta musisz zapewnić jakieś inne zabezpieczenie. Najlepszym zabezpieczeniem Twojego wniosku o pożyczkę jest nieruchomość. To nieruchomość stanowi dla potencjalnego prywatnego inwestora najlepsze zabezpieczenie spłaty Twojej wierzytelności. Oczywiście zabezpieczenie pożyczki w postaci nieruchomości to tylko i wyłącznie plan awaryjny.

Sposoby spłaty pożyczki dla zadłużonych bez gwaranta

W poprzednim akapicie wspominałem o tym, że wpis do 4 działu hipoteki jest tylko i wyłącznie działaniem na wszelki wypadek. Podstawowym celem pożyczki jest przecież to, żeby była spłacona. Dlatego prywatni inwestorzy, którzy udzielą ci prywatnej szybkiej pożyczki dla zadłużonych będą od ciebie wymagać dwóch, trzech różnych planów spłaty Twojej pożyczki. Możesz inwestorowi zaproponować kilka różnych scenariuszy po to, żeby zbudować w jego oczach zaufanie do Twojej osoby. Jakie plany są najczęściej wskazywane we wnioskach pożyczkowych osób zadłużonych?

  • spłata z kredytu bankowego;
  • z planowanych kontraktów biznesowych;
  • sprzedaż nieruchomości;
  • spłata z bieżących dochodów.

Zadzwoń 22 350 74 71, żeby dostać pożyczkę!

Hipotetico – Trudne pożyczki

Oczywiście, że pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta jest w zasięgu Twojej ręki jeśli zapewnisz zabezpieczenie w postaci nieruchomości oraz jeśli masz realny plan spłaty swojej pożyczki!

Masz pytania o pożyczki? Czytaj dalej!

Wejdź do TAJNEJ Grupy Na Facebooku po TAJNE Oferty Pożyczek Prywatnych

Hipotetico – prywatni inwestorzy z całej polski

Często zadawane pytania

Ile można pożyczyć bez gwaranta?

Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń względem tradycyjnej pożyczki. Możesz dostać nawet 80% wartości nieruchomości. Co to oznacza dla Ciebie? Wyobraź sobie, że masz dom o wartości pół miliona złotych. To znaczy, że możesz dostać pożyczkę o wartości nawet 400 000 zł!

Kiedy można wziąć drugą pożyczkę bez gwaranta?

Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Możesz wziąć drugą pożyczkę w każdym momencie. Właściwie to bardzo częsty scenariusz, że bierze się kolejną pożyczkę na konsolidację i spłatę poprzednich zobowiązań.

Gdzie załatwię kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych najlepiej załatwisz w firmie Hipotetico, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla zadłużonych. Zadzwoń 22 350 74 71 lub wypełnij wniosek na naszej stronie, żeby zacząć proces udzielania pożyczki!

Infografika mówiąca jak długo trzeba czytać tekst o pożyczkach dla zadłużonych bez gwaranta

Dodaj komentarz